Adres URL: http://www.publikuj.org/24604

Wakacyjny Konkurs dla głodnych przygód

Wakacyjny Konkurs dla głodnych przygódID artykułu: 24604 / 5370
URL: http://www.publikuj.org/24604

Co roku firmy organizują konkursy dla tych, którzy wakacje spędzają w mieście. Warto od czasu do czasu poświęcić chwilę i wziąć udział w zabawie, bo często do wygrania są atrakcyjne nagrody, a zasady bardzo proste.

W te wakacje strona www.zadowolenie.pl proponuje swoim Klientom udział w Wakacyjnym Konkursie - Zostań Zadowolonym Podróżnikiem ;) Nie jest to kolejny konkurs, który wymaga od uczestników tworzenia długich opowiadań lub graficznych dzieł, jest to prosta zabawa w której liczy się refleks i spryt.

Na czym zatem polega owy konkurs? Zabawę zaczynamy od szukania na stronie internetowej ukrytego skarbu. Jak każdy szanujący się Podróżnik przeszukujemy wszystkie zakątki strony internetowej zadowolenie.pl. W momencie kiedy natrafimy na skarb, wypełniamy krótki formularz i liczymy na to, że byliśmy pierwsi danego dnia trwania konkursu. Wygrywa każdy komu jako pierwszemu, w danym dniu, uda się odnaleźć skarb i poprawnie wypełnić formularz konkursowy.

Co wygrywa Poszukiwacz skarbów? Wartościową nagrodę, bo do zdobycia są odkurzacze oraz mikrofalówki firmy Samsung, producenta ponadczasowych produktów. Konkurs trwa od 11 do 31 lipca i już w pierwszym tygodniu zdobył rzeszę zwolenników oraz uczestników, co potwierdzają liczne zgłoszenia. Uczestnicy zgodnie twierdzą, że zabawa jest bardzo fajna i trzymająca w napięciu, a dzięki wskazówkom, które kilka razy dziennie pojawiają się na podstronie poświęconej konkursowi, można szybko dotrzeć do miejsca, w którym został ukryty skarb.  

Wakacyjne konkursy to sympatyczna forma oderwania się od codzienności, a popularność tej formy komunikacji z Klientem potwierdza ciągle rosnąca lista zadowolonych Zwycięzców.

Źródło: www.zadowolenie.pl


Aktywacja: 23/07/12 12:45, odsłony: 1402