Adres URL: http://www.publikuj.org/28690

Rusza Tydzień Kultury na Citeam.pl

Rusza Tydzień Kultury na Citeam.plID artykułu: 28690 / 6103
URL: http://www.publikuj.org/28690

Kabarety, wystawy, bilety wstępu do teatru, kina czy kawiarni za pół ceny? Na Citeam.pl wystartował właśnie Tydzień Kultury, w ramach którego wielu animatorów życia kulturalnego z całej Polski jednocześnie obniżyło ceny. Na miłośników dobrej rozrywki czeka ponad 40 propozycji z rabatami na poziomie co najmniej 50 proc.

W ramach Tygodnia Kultury cena wszystkich ofert w tej kategorii została obniżona co najmniej o połowę, a rabaty oferują instytucje oraz organizatorzy życia kulturalnego z największych polskich miast Warszawy, Poznania, Łodzi, Trójmiasta, Bydgoszczy, Krakowa czy Wrocławia.

W Tygodniu Kultury biorą udział m.in.: Projekt Teatr Warszawa, stołeczny Teatr Ochoty, łódzki Teatr V6, wrocławski Teatr Arka czy poznańskie kino Rialto. Za pół ceny można nabyć bilety np. na Kabaret Moralnego Niepokoju, monodram z Tomaszem Kotem w roli głównej, spektakl Za rok o tej samej porze z Olgą Bończyk i Piotrem Gąsowskim, nieco bardziej klasyczny Sen nocy letniej, ale również na musical czy burleskę.

- W ramach akcji specjalnej, instytucje kulturalne proponują np. zakup 2 biletów w cenie 1, dzięki czemu więcej osób ma okazję wybrać się do teatru czy na kabaret. Warto pamiętać, że niemal wszystkie oferty są limitowane mówi Marta Krauze, dyrektor Citeam.pl.

Osoby, które preferują spędzenie wieczoru w kulturalny sposób, bez wychodzenia z domu, również znajdą ofertę dla siebie. W ramach Tygodnia Kultury rabaty oferuje także m.in. księgarnia internetowa, wydawnictwo muzyczne, ebooki z Allegro czy Opera Śląska umożliwiając zakup płyty z najlepszymi wykonaniami swoich artystów.

Citeam.pl przygotował również gratkę dla miłośników polskich zamków rabaty na pobyt dla dwojga z atrakcjami oferuje czternastowieczny Zamek Reszel, należący do Grupy Hoteli Historycznych Pałac Wojanów (Jelenia Góra) oraz pochodzący z XV wieku Zamek na Skale, obowiązkowy punkt dla turystów zwiedzających Kotlinę Kłodzką.

Wszystkie oferty w ramach Tygodnia Kultury można znaleźć w dedykowanej zakładce na Citeam.pl. Akcja potrwa do 3 marca.


Aktywacja: 28/02/13 09:18, edycja: 28/02/13 09:18, odsłony: 931