Adres URL: http://www.publikuj.org/43501

Odkryj Gen Sukcesu

Odkryj Gen SukcesuID artykułu: 43501 / 9215
URL: http://www.publikuj.org/43501

Co sprawia, że jedni osiągają sukces, a inni tylko o nim marzą? Czy sukces może osiągnąć każdy, bez względu na miejsce urodzenia czy pochodzenie? Jaką drogę pokonały osoby, które osiągnęły sukces? Odpowiedzi na te i szereg innych pytań będą poszukiwali uczestnicy konferencji Gen Sukcesu. Spotkanie dedykowane dla młodzieży szkół średnich oraz studentów odbędzie się w niedzielę, 22 listopada na Stadionie Miejskim w Białymstoku.Konferencja Gen Sukcesu ma zdaniem organizatorów znaczną szansę stać się wydarzeniem roku w dziedzinie budowania sukcesu, motywacji i inspiracji do twórczego działania związanego z przyszłą karierą zawodową. W trakcie spotkania, uczestnicy zyskają okazję do indywidualnych spotkań i rozmów z osobami, które osiągnęły sukces.

W programie, poza wyjątkowym show motywacyjnym zaplanowano również prezentację sylwetek ludzi sukcesu oraz otwarte panele dyskusyjne z udziałem zaproszonych gości oraz publiczności.Z młodymi ludźmi spotkają się m.in. Michał Probierz, trener Jagiellonii Białystok wraz z zawodnikami, Witold Karczewski  prezes Izby Przemysłowo Handlowej, Krzysztof Szubzda konferansjer i satyryk, Andrzej Kuźmicki prezes Gaia, Krzysztof Kosmowski, właściciel Prestige Męski, Michał Waszczeniuk prezes ADMT  S.A., Marek Wasiuk prezes Domago i członek zarządu akcelratora SeedHouse, Łukasz Bazarewicz, prezes Grupy Martom, Krzysztof Szpila znany białostocki DJ i Lechosław Chalecki właściciel Szkoły Inspiracji.


Dodatkowo, w specjalnie wydzielonej strefie uczestnicy konferencji będą mogli zwiedzać stoiska firm potencjalnych pracodawców, a także zapoznać się z ofertami edukacyjnymi szkół wyższych z regionu.


Organizatorzy szacują, że może w niej wziąć udział nawet ponad pół tysiąca osób. Spotkanie stanowi zarazem inaugurację działalności Fundacji Gen Sukcesu, która postawiła sobie za cel budowę platformy dialogu i współpracy pomiędzy młodymi ludźmi oraz przedsiębiorcami w celu ułatwienia im wejścia w zawodowe życie.Działalność Fundacji ma skupiać się na projektach związanych z inspirowaniem do aktywnego i twórczego myślenia o swojej przyszłości. Ale nie tylko. Dzięki współpracy z wieloma podlaskimi przedsiębiorstwami Fundacja ma również wspierać młodzież w nabywaniu pierwszych doświadczeń zawodowych czy projektowaniu ich ścieżki kariery. Dla firm natomiast to okazja do nawiązania kontaktów z naturalnym zapleczem ich potencjalnych pracowników.Konferencja odbywa się pod patronatem honorowym Prezydenta Miasta Białegostoku. Konferencja Gen Sukcesu - 22  listopada godzina 11.00 16.00. Stadion Miejski w Białymstoku Słoneczna 1.


Aktywacja: 10/11/15 15:25, odsłony: 1228