Adres URL: http://www.publikuj.org/50503

Mio zaprasza na targi COMPUTEX TAIPEI 2017

Mio zaprasza na targi COMPUTEX TAIPEI 2017ID artykułu: 50503 / 10351
URL: http://www.publikuj.org/50503

Prezentacje wiodących firm, najnowszych trendów, innowacyjnych produktów i technologii, w tym niespodzianki przygotowane przez markę Mio 30 maja ruszają najważniejsze na świecie targi dla sektora telekomunikacyjnego COMPUTEX TAIPEI.

Podczas tegorocznej edycji targów Mio przedstawi wizję rozwoju marki oraz zaprezentuje kompletną linię produktów, obejmującą pięć głównych kategorii wideorejestratory, nawigacje, wearables, rozwiązania smart home i profesjonalne tablety. Na odwiedzających stoisko czekają przede wszystkim premierowe produkty, m.in. najnowsza generacja kamer samochodowych MiVue, która już niedługo dotrze do Polski.

Udział w COMPUTEX TAIPEI pozwala znaleźć się w samym sercu rynku i poznać najlepszych producentów z sektora ICT. Wydarzenie najlepiej odzwierciedla przyszłość branży, pokazując nowe trendy, innowacyjne produkty i technologie. Tematami przewodnimi tegorocznej imprezy są: sztuczna inteligencja i robotyka, aplikacje IoT, innowacje i startupy, rozwiązania dla biznesu oraz gaming i rzeczywistość wirtualna.

Targi COMPUTEX TAIPEI odbędą się w dniach od 30 maja do 3 czerwca 2017 r. Mio zaprasza uczestników na stoisko M1219 w hali wystawienniczej Nangang.

Szczegółowe informacje na temat wydarzenia znajdują się na stronie internetowej organizatorów: www.computextaipei.com.tw.


Aktywacja: 18/05/17 10:53, odsłony: 287