Adres URL: http://www.publikuj.org/51311

Kino nad miastem w Avenidzie Poznań Poznań

Kino nad miastem w Avenidzie PoznańID artykułu: 51311 / 6092
URL: http://www.publikuj.org/51311
Lokalizacja: wielkopolskie, Poznań

Ponad 800 uczestników, wygodne leżaki, słynne filmy i doborowe towarzystwo gwiazd to dotychczasowy efekt akcji Kino nad miastem organizowanej przez Avenidę Poznań. Kolejne seanse odbędą się 21 i 28 lipca o godz. 21.30. Na dachu Centrum będzie można zobaczyć produkcje filmowe pod gołym niebem. Wstęp jest bezpłatny.

Wieczorne seanse pod chmurką to idealny sposób na spędzenie piątkowego wieczoru. Kino nad miastem organizowane przez Avenidę Poznań cieszy się dużą popularnością wśród  mieszkańców Poznania. Do tej pory w dwóch seansach wzięło udział ponad  800 osób. Seanse na dachu Avenidy są wyświetlane w każdy piątek lipca o godzinie 21:30. Widzowie oglądają popularne filmy siedząc na wygodnych leżakach. W repertuarze na najbliższy piątek (21 lipca) znajdzie się dzieło Tima Burtona pt. Osobliwy dom pani Peregrine na podstawie powieści Ransoma Riggsa. Jego bohaterem jest Jakub, który przyjeżdża na tajemniczą wyspę. Musi on odkryć prawdę o dziwnym domu, w którym mieszkał jego dziadek. Z kolei w ostatni piątek lipca widzowie będą mieli okazję zobaczyć Julietę w reżyserii mistrza postmodernistycznego kina hiszpańskiego Pedro Almodóvara. Tytułowa bohaterka właśnie straciła męża, a córka, skończywszy 18 lat, uciekła z domu bez słowa wyjaśnienia. Matka szuka jej na wszystkie sposoby czy ją odnajdzie?

Seanse w ramach Kina nad miastem są wyświetlane w każdy piątek lipca (tj. 21.07 i 28.07) na dachu Centrum Handlowego Avenida (na parkingu E) o godzinie 21:30. Wstęp do kina plenerowego jest bezpłatny.


Aktywacja: 21/07/17 16:12, odsłony: 703