Adres URL: http://www.publikuj.org/51672

Relaks pod gwiazdami w Zielonych Arkadach Bydgoszcz

Relaks pod gwiazdami w Zielonych ArkadachID artykułu: 51672 / 7167
URL: http://www.publikuj.org/51672
Lokalizacja: pomorskie, Bydgoszcz

Jak najlepiej rozpocząć ostatni weekend wakacji? Zielone Arkady mają propozycję: już w piątek zostanie wyświetlony ostatni seans w ramach Kina letniego. Spragnieni relaksu pod gołym niebem obejrzą film "Slumdog. Milioner z ulicy". Początek o godzinie 21:30 na parkingu bydgoskiego centrum handlowego. Wstęp bezpłatny!

Osiem seansów, setki gwiazd
i tysiące widzów tak wygląda dotychczasowy bilans wakacyjnego Kina letniego organizowanego przez Centrum Handlowe Zielone Arkady. Nikogo nie trzeba przekonywać, że relaks w kinie plenerowym jest świetnym pomysłem na rozpoczęcie weekendu. Już w najbliższy piątek (25 sierpnia) odbędzie się ostatni seans pod gołym niebem. Wyświetlony zostanie  kultowy film zatytułowany Slumdog. Milioner
z ulicy. Widzowie będą mogli zobaczyć opartą na faktach historię mieszkańca Bombaju, który bierze udział
w popularnym teleturnieju i wygrywa dużą kwotę. Co z nią zrobi i jak ten fakt wpłynie na jego życie? Odpowiedź pojawi się na ekranie już 25 sierpnia.

Ostatni seans w ramach Kina letniego odbędzie się 25 sierpnia (piątek)
o godzinie 21:30 na parkingu Centrum Handlowego Zielone Arkady (na poziomie P6A). Wstęp jest bezpłatny.


JAK DOTRZEĆ?

Pieszych zapraszamy wejściem Kryształowym, od ulicy Karpackiej. Stamtąd należy kierować się do wyjścia na parking, znajdującego się przy sklepie Smyk, a następnie wjechać windą na poziom P6A.

Zmotoryzowani mogą dostać się na najwyższy poziom windami znajdującymi się na parkingu. Poziomy P6A i P6B w dniach projekcji od godziny 18.00 wyłączone będą
z ruchu kołowego.


Aktywacja: 24/08/17 15:19, odsłony: 497