Adres URL: http://www.publikuj.org/54873

Silesia Summer Park moc letnich atrakcji w mieście Katowice

Silesia Summer Park moc letnich atrakcji w mieścieID artykułu: 54873 / 10296
URL: http://www.publikuj.org/54873
Lokalizacja: śląskie, Katowice

Mini golf, tor do skimboardu, ścianka wspinaczkowa i park linowy w formie małpiego gaju wakacje w Silesia Summer Park ruszyły na całego. Mieszkańcy Śląska, którzy wakacje spędzają w mieście, aż do 2 września mogą korzystać ze sportowych rozrywek w specjalnie zaaranżowanej strefie w Silesia City Center. Dodatkowo na dzieci i młodzież czekają instruktorzy, którzy w każdą sobotę lipca i sierpnia prowadzić będą profesjonalne warsztaty. Zapisy na najbliższe zajęcia ruszą już w środę.

Na odwiedzających Silesia City Center przez całe wakacje czekają rozmaite atrakcje
w sportowym stylu. Poza torem do skimboardu, w Silesia Summer Park znajduje się pole do mini golfa o powierzchni 400 mkw. składające się z kilkunastu osobnych torów z dołkami i przeszkodami. Chętni do podjęcia rywalizacji na miejscu mogą wypożyczyć sprzęt i wziąć udział w rozgrywkach. W strefie rozrywki znajduje się też ścianka wspinaczkowa, z której mogą korzystać zarówno dzieci, jak
i dorośli. Dedykowany najmłodszym fanom aktywności fizycznej mini park linowy
w formie małpiego gaju został wzbogacony dodatkowymi utrudnieniami. Bezpieczną zabawę zapewnia profesjonalna obsługa i odpowiednie zabezpieczenie.W każdą sobotę wakacji na terenie Silesia Summer Park organizowane będą bezpłatne warsztaty z mini golfa i skimboardu dedykowane osobom w wieku od 7 lat. Na zajęcia prowadzone przez profesjonalnych instruktorów będzie można zapisać się za pośrednictwem Facebooka Silesia City Center w każdą środę poprzedzającą dane warsztaty w najbliższą (11 lipca) chętni mogą zarejestrować się na sobotę (14 lipca). Warsztaty odbywać się będą równolegle o pełnej godzinie, tj. o 14:00, 15:00, 16:00 i 17:00.Silesia Summer Park na Placu Słonecznym będzie czynny do 2 września w godzinach otwarcia Silesia City Center, tj. od soboty do czwartku 10:00-21:00, w piątki 10:00-22:00 (z wyłączeniem niedziel objętych ustawą o ograniczeniu handlu). Wstęp do strefy rozrywki jest bezpłatny. Przy każdej atrakcji dostępny jest regulamin użytkowania. Zapisy na darmowe warsztaty przyjmowane są za pośrednictwem strony: https://www.facebook.com/SilesiaCityCenterKatowice/Więcej informacji udziela:
Iwona Mroczek
Dyrektor Silesia City Center
ul. Chorzowska 109a
40-101 Katowice
Tel. 32 60 50 011


Aktywacja: 10/07/18 12:44, odsłony: 337