Adres URL: http://www.publikuj.org/57110

Biegamy i pomagamy. Dzień Sportu w Porcie Łódź Łódź

Biegamy i pomagamy. Dzień Sportu w Porcie ŁódźID artykułu: 57110 / 10790
URL: http://www.publikuj.org/57110
Lokalizacja: łódzkie, Łódź

Port Łódź zaprasza wszystkich do wspólnego biegania! Gdzie? W Atrium Centrum. Kiedy? 6 kwietnia w Międzynarodowy Dzień Sportu. Biegać będziemy nie tylko dla zdrowia ale też dla młodych i ambitnych sportowców, potrzebujących wsparcia w rozwoju swojej kariery.

W pierwszą kwietniową sobotę, w Porcie Łódź zapanuje sportowa gorączka. W Atrium Centrum (obok sklepu IKEA) w godzinach 12:00 - 19:00 pojawią się profesjonalne bieżnie, na których każdy chętny będzie mógł pobić swój własny rekord przebiegniętych kilometrów. Warto zmierzyć się samemu ze sobą by po pierwsze - sprawdzić swoją kondycję fizyczną w teście Coopera (12-minutowy nieprzerwany bieg), po drugie - by wesprzeć rozwój młodych i pełnych pasji sportowców. Za każdy przebiegnięty kilometr Port Łódź przekaże bowiem 10 zł na wsparcie Uniwersytetu Potężnych Dzików, czyli sportowego programu stypendialnego dedykowanego młodzieży.

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy wcześniej zarejestrować się na stronie internetowej www.dziensportu.eu Liczba miejsc jest ograniczona, a o udziale w akcji decyduje kolejność zgłoszeń.

Do sprawdzenia się na  bieżni podczas eventu zachęcać będą nas trenerzy personalni, konferansjer oraz wolontariusze z ramienia Fundacji Swim For a Dream - organizatora akcji. Przez cały czas prowadzony będzie też ranking uczestników, oparty o liczbę przebiegniętych przez nich kilometrów. Podczas wydarzenia będzie można także dodatkowo wesprzeć Uniwersytet Potężnych Dzików poprzez zakup pakietu startowego biegacza w cenie 29 zł. Znajdziemy w nim medal, a także przydatne gadżety, m. in. worek czy kosmetyk dedykowany sportowcom. Dodatkowo na wszystkich Klientów czeka mnóstwo konkursów z nagrodami ufundowanymi przez Fundację Swim For a Dream, moviGO i Fit Fabric.


Aktywacja: 26/03/19 22:00, odsłony: 242