Adres URL: http://www.publikuj.org/57192

Drogowskazy Kariery ze wsparciem podlaskiej Krynki

Drogowskazy Kariery ze wsparciem podlaskiej KrynkiID artykułu: 57192 / 10625
URL: http://www.publikuj.org/57192

Pomoc studentom w zdobyciu praktycznej wiedzy, która umożliwi im rozpoczęcie kariery zawodowej - to główne cele tegorocznej edycji ogólnopolskiego projektu edukacyjnego Drogowskazy Kariery. Podlaska wytwórnia wód i napojów Krynka kolejny raz będzie partnerem imprezy, której organizatorem jest Niezależne Zrzeszenie Studentów w Białymstoku.Już po raz szósty białostoccy studenci biorą udział w tym projekcie, którego finał odbędzie się w pierwszej połowie kwietnia.

- Na terenie Białegostoku firmy zorganizują liczne debaty, warsztaty, szkolenia i case studies. Wszystkie wydarzenia będą prowadzone przez profesjonalistów w swojej dziedzinie, czyli przez pracowników firm biorących udział w Drogowskazach Kariery - mówi Łukasz Żyłkowski koordynator projektu Drogowskazy Kariery 2019 w Białymstoku i dodaje, że tematyka szkoleń jest dostosowana do potrzeb samych zainteresowanych, czyli studentów. Pozwala to mieć pewność, że organizowane wydarzenie będzie cieszyło się dużą popularnością.

Drogowskazy Kariery to ogólnopolski program edukacyjny pomagający studentom w kształtowaniu ich przyszłości i odnalezieniu najlepszej drogi rozwoju poprzez zaprezentowanie możliwości, jakie dają im praktyki, staże i praca w renomowanych przedsiębiorstwach polskich i zagranicznych oraz szkolenia dostarczane przez liderów branżowych. Drogowskazy Kariery zwiększają konkurencyjność studentów polskich uczelni na rynku pracy.

- Krynka zawsze chętnie wspiera ciekawe inicjatywy i angażuje się w przedsięwzięcia nie tylko kulturalne czy społeczne ale też edukacyjne. Chcemy być blisko wydarzeń, które są nie tylko interesujące ale też ważne i pożyteczne - mówi Mieczysław Surowiec, prezes Krynki.


Aktywacja: 02/04/19 18:13, odsłony: 161