Adres URL: http://www.publikuj.org/57221

Huawei prezentuje koncepcję infrastruktury konwergentnej

Huawei prezentuje koncepcję infrastruktury konwergentnejID artykułu: 57221 / 10821
URL: http://www.publikuj.org/57221

Podczas tegorocznej konferencji Huawei Eco-Partner w Fuzhou w Chinach zaprezentowano koncepcję infrastruktury hiperkonwergentnej, którą charakteryzuje hasło "Any Workload, Any Site, One System". Zakłada ona wykorzystanie zalet takich rozwiązań jak FusionCube i FusionAccess Desktop Cloud, które są oparte na tej infrastrukturze, co ma pomóc klientom zbudować chmurę typu wszystko w jednym.Dzięki innowacyjnej technologii i wydajności, rozwiązania FusionCube i FusionAccess Huawei w najnowszym raporcie IDC zajęły pierwsze miejsca na chińskim rynku rozwiązań hiperkonwergentnych oraz rozwiązań chmurowych do obsługi wirtualnych pulpitów. Ponadto, FusionCube otrzymało status challenger w najnowszym zestawieniu Gartner Magic Quadrant, poświęconym infrastrukturze hiperkonwergentnej. Do tej pory jest to jedyne w Chinach hiperkonwergentne rozwiązanie uwzględnione w magicznych kwadrantach.Koncepcja infrastruktury hiperkonwergentnej zgodnej z wizją "Any Workload, Any Site, One System" ma pozwolić na zbudowanie infrastruktury w modelu wszystko w jednym" dla firmowego centrum danych i elementów brzegowych. Umożliwia to obsługę dowolnych obciążeń i pomaga w przejściu od hiperkonwergencji do pełnej konwergencji. Dodatkowo zapewnia bardziej wydajne, niezawodne i uproszczone usługi powiedział Philip Chiang, Hyper-Converged Intelligent Storage and Data Management General Manager w Huawei.

FusionCube od Huawei wykorzystywane jest przez globalne przedsiębiorstwa, agencje rządowe, instytucje finansowe oraz placówki dydaktyczne i medyczne. M.in. China Everbright Bank, France TF1, Sinopec i COFCO Coca-Cola wykorzystały FusionCube do budowania korporacyjnej platformy chmurowej.

Huawei FusionAccess Desktop Cloud Solution używane jest natomiast przez ponad 4000 klientów korporacyjnych i ponad 1, 5 miliona użytkowników końcowych w ponad 110 krajach oraz regionach świata. Rozwiązanie jest szeroko stosowane w edukacji, administracji państwowej, finansach, transporcie, dużych przedsiębiorstwach, mediach, służbie zdrowia, energetyce i wielu innych branżach.


Aktywacja: 05/04/19 16:56, odsłony: 226