Adres URL: http://www.publikuj.org/57303

Kabaret Paranienormalni w Pabianicach

Kabaret Paranienormalni w PabianicachID artykułu: 57303 / 10625
URL: http://www.publikuj.org/57303

Z humorem czeba żyć taki tytuł nosi najnowszy program kabaretu Paranienormalni, który zobaczymy na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury Pabianice. Gwiazdy wystąpią już 27 kwietnia.

Jak żyć? Szukasz odpowiedzi na to odwieczne i fundamentalne pytanie? Jak zwykle niezawodni Paranienormalni rozwiewają wszelkie wątpliwości humorem! Czasami nie bywa różowo, a życie to nie bajka, ale zawsze pomoże nam poczucie humoru. Jest cudownym lekarstwem na codzienność, rutynę i inne nieszczęścia.

Paranienormalni w swoim najnowszym programie żartują ze spraw codziennych, relacji międzyludzkich, kwestii damsko-męskich i roli mediów w naszym życiu. A wszystko to z właściwą sobie lekkością. Z humorem czeba żyć! oto recepta na szczęśliwe, udane życie. Doktor Prozak wypisze ją każdemu.

Nowe skecze, nowe sytuacje, nowi bohaterowie, ale także znane postaci wykreowane przez Paranienormalnych w nowej i odświeżonej odsłonie. Dwie godziny najlepszego lekarstwa niezwykły kontakt z publicznością, lekkość i energia, której nie można się oprzeć. Tego możecie się spodziewać. Obiecujemy, że uśmiech nie będzie schodził Wam z twarzy, a uśmiech to krzywa, która prostuje wszystko.

Kabaret Paranienormalni powstał w 2004 roku, obecnie w jego skład wchodzi trzech artystów. Grupa systematycznie pojawia się w różnych programach telewizyjnych w ostatnim czasie mogliśmy ją oglądać w Kabaret na żywo według Paranienormalnych oraz Paranienormalni Tonight. W 2016 roku komicy otrzymali Telekamerę w kategorii program rozrywkowy.

Paranienormalni na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury Pabianice (przy ulicy Kościuszki 14) zagoszczą już 27 kwietnia. Impreza rozpocznie się o godzinie 19.30. Bilety można kupić na stronie www.kupbilety24.eu lub w Biurze Turystycznym Paco Tour ul. Kościuszki 5 w Pabianicach.


Aktywacja: 18/04/19 14:24, odsłony: 183