Adres URL: http://www.publikuj.org/57603

Port Łódź świętuje Dzień Dziecka

Port Łódź świętuje Dzień Dziecka



ID artykułu: 57603 / 10717
URL: http://www.publikuj.org/57603

LEGO Przygoda, Star Wars, Marvel Super Heroes, Indiana Jones, Harry Potter oraz wiele innych najpopularniejszych światowych tytułów gier wideo tak Port Łódź świętować będzie najradośniejszy czas w roku - Dzień Dziecka!  Podczas dwóch dni niesamowitej zabawy odbędzie się m. in. turniej z atrakcyjnymi nagrodami, a najmłodsi będą mogli pomalować buzię na wzór ulubionego superbohatera z gier LEGO. Mnóstwo pozytywnych emocji gwarantowanych! Wszystkie atrakcje są bezpłatne.

ILE DZIECI TYLU SUPERBOHATERÓW!

Z okazji święta wszystkich dzieci Port Łódź zaprasza najmłodszych wraz z rodzinami na dwa dni wspaniałej zabawy w wirtualnych światach zbudowanych z klocków LEGO. W Atrium Centrum (obok sklepu IKEA) od piątku 31 maja do soboty 1 czerwca, w godzinach 11:00 19:00, w specjalnej strefie gier wideo będzie można bezpłatnie dołączyć do rozgrywek i sprawdzić swoje umiejętności w różnych odsłonach najpopularniejszych familijnych gier zręcznościowych z serii LEGO. Najmłodsi będą mogli wkroczyć w świat superbohetrów i wcielić się w swoją ulubioną postać m. in. Kapitana Ameryki, Spider Mana, Hulka czy Harryego Potterra.

TURNIEJ Z NAGRODAMI

W strefie gier zaplanowany został także turniej dedykowany dzieciom w wieku od 6 do 13 lat. Rozgrywki rozpoczną się od gry na 4 dwustronnych standach, zatem jednocześnie w eliminacjach może wziąć udział 16 osób. Czas gry to 10 minut. Dzieci, które przejdą do rozgrywki finałowej uczestniczyć będą w dalszej grze. Dla wszystkich laureatów przewidziane są oczywiście upominki, a 1 czerwca o godzinie 18:30 w Atrium wręczone zostaną uroczyście nagrody główne dla najlepszych graczy całego dwudniowego turnieju.

STREFA LEGO DUPLO

Maluchy w wieku od 2 do 5 lat pod opieką rodziców będą mogły bawić się do woli w utworzonej specjalnie z myślą o nich strefie LEGO DUPLO. Na najmłodszych czekają duże klocki o różnych kształtach, fakturach i kolorach. Będzie to okazja by maluchy mogły postawić swoje pierwsze kroki w świecie LEGO i zbudować swoje pierwsze konstrukcje. Klocki to idealna zabawa dla małych dzieci i ich rodziców lub opiekunów. Taka aktywność pozwala nie tylko na kreatywne spędzania czasu z maluszkiem, ale również wpływa na rozwój percepcji dziecka i rozwija jego wyobraźnię.


Aktywacja: 28/05/19 20:23, odsłony: 61