Adres URL: http://www.publikuj.org/57608

Dzień Dziecka w zielonym klimacie w NoVa Park Gorzów Wielkopolski

Dzień Dziecka w zielonym klimacie w NoVa ParkID artykułu: 57608 / 10866
URL: http://www.publikuj.org/57608
Lokalizacja: lubuskie, Gorzów Wielkopolski

W sobotę 1 czerwca w godzinach 12.00-19.00 NoVa Park zaprasza na wspólne świętowanie Dnia Dziecka z atrakcjami przybliżającymi najmłodszym piękno lasu. W programie wydarzenia zaplanowano m.in. warsztaty tworzenia lasu w szkle, ekologiczną grę miejską oraz targi zieleni.

Specjalnie na Dzień Dziecka NoVa Park zamieni się w leśny zakątek, w którym najmłodsi będą mogli nie tylko dobrze się bawić, ale także wypocząć. Na maluchy czekają warsztaty tworzenia lasu w szkle, które następnie będzie można zabrać ze sobą do domu jako nowoczesną dekorację wnętrza. Kolejną atrakcją wydarzenia będzie leśna gra przestrzenna, podczas której uczestnicy będą mieli za zadanie odnaleźć specjalne sztalugi ustawione w różnych częściach NoVa Park, a następnie rozwiązać ukryte tam zadania. 50 pierwszych dzieci, które prawidłowo wykona wszystkie zadania, otrzyma w prezencie książkę Instrukcja obsługi lasu.

Podczas wydarzenia nie zabraknie także malowania buziek, pokazów zamykania w bańce mydlanej oraz konkursów z nagrodami m.in. od Kwiaciarni Szanuj Zieleń. Dodatkowo, dzieci będą mogły złożyć życzenia na leśnych drzewach marzeń stanowiących ozdobę akcji, które następnie przekażemy Przedszkolu Miejskiemu nr 12 w Gorzowie.

Uzupełnieniem wydarzenia będą targi zieleni, na których zaprezentują się wystawcy oferujący szeroką gamę asortymentu do domu i ogrodu, a także producent mebli ogrodniczych. W gronie wystawców znajdą się m.in. Kwiaciarnia Kwiatek, BG Meble, Centrum Ogrodnicze Grzegorz Pintal, PORAJ Zakład projektowania i usług komunalnych oraz Twój las w słoiku.

W najbliższą sobotę przeniesiemy naszych najmłodszych klientów do innego świata do świata natury. Z dźwiękami przyrody, szumem liści i drzew W tym roku zapraszamy do NoVa Park na Dzień Dziecka z motywem przewodnim, którym będzie LAS I ZIELEŃ. Przyjdźcie całą rodziną, wspólnie stwórzcie las w szkle, weźcie udział w ekologicznej grze z zadaniami do wykonania, a na koniec wyślijcie leśne życzenia! Udanej zabawy! mówi Anna Krajczyńska, specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Wszystkie atrakcje w ramach wydarzenia są bezpłatne. Wydarzenie odbędzie się na poziomie 0, przy windzie panoramicznej.

Informacje o firmie:

NoVa Park to największe i najnowocześniejsze centrum handlowo-rozrywkowe w województwie lubuskim, którego uroczyste otwarcie nastąpiło 18 kwietnia 2012 roku. Zlokalizowane jest w centrum Gorzowa Wielkopolskiego, w bezpośrednim sąsiedztwie kulturalnych i rozrywkowych symboli miasta, bulwaru nadwarciańskiego oraz głównych szlaków komunikacyjnych. Na terenie obiektu funkcjonują: supermarket Piotr i Paweł oraz liczne sklepy i punkty usługowe, w tym unikalne na rynku lokalnym marki takie jak: Stradivarius, Bershka, Pull&Bear, Cropp, House, Reserved Kids, C&A, Medicine, Carry, Home&You, Duka, Tchibo, Super-Pharm, Sephora, Cubus, Calzedonia, Intimissimi, Smyk, Levis/Lee Cooper, Intersport, 4F, Adidas, Reebok, New Balance, Puma, Sizzer, 50 Style, W.KRUK, Loox Optyk czy North Fish. Do dyspozycji Klientów jest również klub fitness Fabryka Formy.

Właścicielem i zarządcą NoVa Park jest firma Prime Kapital.

www.nova-park.pl

 

Prime Kapital to jeden z wiodących operatorów w branży nieruchomości, koncentrujący swoje działania na rynkach Europy Środkowej i Wschodniej oraz inwestujący głównie w projekty handlowe oraz mieszkaniowe. W portfolio Prime Kapital znajduje się ponad 20 projektów, obejmujących projekty deweloperskie na różnych etapach realizacji. Zespół Prime Kapital tworzy ponad 150 specjalistów ds. nieruchomości.


Aktywacja: 29/05/19 11:37, odsłony: 227