Adres URL: http://www.publikuj.org/57680

Plac Defilad i Coca-Cola zapraszają na wspólną kolację Warszawa

Plac Defilad i Coca-Cola zapraszają na wspólną kolację



ID artykułu: 57680 / 11008
URL: http://www.publikuj.org/57680
Lokalizacja: mazowieckie, Warszawa

24 czerwca, w letnią noc, pod gwiazdami, z widokiem na Pałac Kultury i Nauki kilkaset osób spotka się przy wspólnym stole. Stół będzie zastawiony różnorodnie 
i wielokulturowo. Gościom będą towarzyszyły opowieści o potrawach minionych 30 lat czasu transformacji, epoki, kiedy intensywnie poznawaliśmy to, co nowe. Zapraszamy do celebrowania wolności, dialogu, szacunku i bycia razem ponad podziałami. 
Niezależnie od przekonań i pochodzenia, wszędzie na świecie to właśnie kuchnia, jedzenie i wspólny stół na co dzień łączą ludzi.


Plac Defilad już po raz czwarty organizuje kolację w wyjątkowej warszawskiej scenerii. Szekspirowski Sen nocy letniej nawiązuje do magicznych przeobrażeń, gwałtownych emocji, niespodziewanych konstelacji. Taka też będzie kolacja 24 czerwca. Goście przypomną sobie, co jedliśmy w ciągu trzech ostatnich dekad, jak spotykaliśmy się z kuchniami z różnych stron świata, eksperymentowaliśmy z nowymi smakami, otwieraliśmy się na świat i jak to jedzenie nas zmieniało.

Szekspirowski Sen nocy letniej, wspólny stół na Placu Defilad, potrawy, które przygotowywaliśmy w ostatnich 30 latach międzykulturowy miks, który był znakiem wielkiej przemiany, do tego Coca-Cola, która była świadkiem tych zmian, a gości na naszych stołach od kilkudziesięciu lat. To wszystko razem tworzy cudowną konstelację. Coca-Cola jest marką, która stała się częścią popkultury. Dla Polaków w okresie przemian była symbolem wolności i wielkiego świata.

Warto o polskiej wolności opowiadać z perspektywy zwykłych codziennych doświadczeń. Choćby kulinarnych. Wtedy przypominamy sobie prawdziwy smak tego,  
co nam wszystkim zdarzyło się w ciągu minionych trzech dekad
mówi Tomasz Plata, zastępca dyrektora Teatru Studio oraz kurator programu tegorocznej edycji Placu Defilad.



Jako marka Coca-Cola od zawsze podkreśla i szuka tego, co nas łączy, co wspólne. Kiedy zapraszamy kogoś do stołu, okazujemy mu szacunek i pokazujemy, że mimo wielu różnic kulturowych czy przekonań, potrafimy i chcemy po prostu być razem. Możemy się różnić 
i możemy się nie zgadzać, ale mimo to wszędzie na świecie jedzenie, wspólny stół jest tym, co autentycznie nas łączy,
a szukanie dialogu zawsze i wszędzie jest wartością nie do przecenienia. O tym mówi tegoroczna odsłona kampanii Coca-Cola Razem smakuje lepiej i tym marka Coca-Cola chce się dzielić, świętując wspólnie 30 lat wolności mówi Ula Czerniawska, brand manager Coca-Cola.

Bilety na kolację 24 czerwca na Placu Defilad Sen nocy letniej. Cudowne konstelacje będzie można kupić wyłącznie online na stronie www.teatrstudio.pl. Sprzedaż zostanie uruchomiona 11 czerwca 2019. Koszt jednego biletu wynosi 125 zł.


Aktywacja: 05/06/19 11:00, odsłony: 68