Adres URL: http://www.publikuj.org/58223

Vilda Park jest otwarta dla PoznaniakówID artykułu: 58223 / 4805
URL: http://www.publikuj.org/58223
Lokalizacja: wielkopolskie, Poznań

Od momentu rozpoczęcia prac nad poznańską inwestycją Vilda Park mija już prawie 15 miesięcy. W tym czasie jej wykonawca, BPI Real Estate Poland, zadbał nie tylko o ekologiczne udogodnienia dla mieszkańców osiedla, ale również postanowił zintegrować się z lokalną społecznością w ramach wielu ciekawych działań promocyjnych.

Wilda to prężnie rozwijająca się dzielnica Poznania, która leży w centralnej części miasta. Miejsce znane z funkcjonowania wielu fabryk, aktualnie zmienia się w mekkę street artu. Jest to urokliwy rejon stolicy Wielkopolski, w którym zachowały się przepiękne secesyjne kamienice i domy budowane na sposób pruski. To również jedna z bardziej zielonych dzielnic Poznania, która swoim charakterem przypomina Portugalię, przede wszystkim ze względu na zaciszne uliczki z torami tramwajowymi oraz oryginalne murale.

Okolicę docenił belgijski deweloper BPI Real Estate Poland, który zaplanował na Wildzie nowoczesną inwestycję mieszkaniową Vilda Park. Rynek poznański jest wyjątkowy, dlatego postanowiliśmy go potraktować nieszablonowo. Chcieliśmy poznać mieszkańców i wczuć się w atmosferę miasta. Rozpoczęliśmy od akcji rozdawania kawy pod biurowcami w okolicy osiedla Vilda Park. Chcieliśmy tym małym gestem pobudzić Poznaniaków w tamten chłodny, marcowy dzień i umilić im poranek -- powiedziała Daria Małecka, Marketing Manager BPI Real Estate Poland. W mediach społecznościowych stworzono również hashtag #wszędziepodrodze, który miał obrazować dogodną lokalizację poznańskiej inwestycji. Następnie przygotowano konkurs fotograficzny, w którym do wygrania był FUJIFILM Instax Mini 9 oraz 2 podwójne vouchery do kina. Zapytano w nim o ulubione miejsce w Poznaniu, do którego internauci mają #podrodze.

Te niezwykłe inicjatywy pokazały nowe oblicze Wildy i Poznaniaków. Dzięki konkursowi fotograficznemu spojrzeliśmy na okolicę okiem jej mieszkańców. Uczestnicy pokazali swoje ulubione miejsca w Poznaniu z wyjaśnieniem, dlaczego mają do nich #podrodze. W odpowiedziach pojawiła się między innymi słynna ulica Głogowska, Most Teatralny, Rynek Wildecki czy Lasek Marceliński. Działania te umożliwiły dalszą współpracę z lokalną społecznością, która zaowocowała uruchomieniem kolejnej akcji rozdawania kawy, tym razem w miejscach, które Poznaniacy darzą szczególną sympatią - na Placu Wolności i w Starym Korycie Warty - dodała Daria Malecka . Dodatkowo, deweloper zachęca do odwiedzin biura sprzedaży, w którym na co dzień oferuje kawę i prawdziwe belgijskie czekoladki.

Vilda Park to nowoczesne osiedle zaprojektowane przez architektów z biura Litoborski Marciniak jest zlokalizowane przy ul. Droga Dębińska w malowniczym sąsiedztwie Warty. To tylko kilka minut drogi od Starego Browaru, Dworca Głównego i Starego Rynku w Poznaniu. W najbliższym sąsiedztwie inwestycji znajdują się również kina, baseny, siłownia, hala sportowa, boisko i korty tenisowe, a także Wartostrada - ciąg ścieżek pieszo-rowerowych wzdłuż rzeki Warty. Dogodny i szybki dojazd do biznesowej części miasta będzie kolejnym atutem osiedla.

Portal internetowy Rynek Pierwotny wyróżnił osiedle Vilda Park, które zajęło II miejsce w rankingu najlepszych inwestycji w Poznaniu w IV kwartale 2018 roku.

Sprzedaż inwestycji plasuje się obecnie na poziomie ponad 70%a budowa osiągnęła stan surowy zamknięty. Planowany termin zakończenia inwestycji Vilda Park to początek 2020 roku.

Więcej informacji na stronie www.vildapark.pl

BPI Real Estate w Polsce realizuje także inne ciekawe inwestycje w największych miastach w Polsce. We Wrocławiu powstaje kompleks typu mixed-use Bulwary Książęce, natomiast w Warszawie realizowane są dwa najnowsze projekty dewelopera - Rezydencja Barska na Ochocie oraz inwestycja wolaRE na Woli, która powstaje we współpracy z Grupą ACTEEUM.Aktywacja: 12/08/19 15:08, odsłony: 129