Adres URL: http://www.publikuj.org/58791

Kolorowe sny z JedynkąID artykułu: 58791 / 9905
URL: http://www.publikuj.org/58791

Sypialnia to miejsce, które z pewnością docenia każdy jej posiadacz. Niezależnie, czy jest duża, czy też mała często stanowi wyzwanie aranżacyjne, ponieważ tylko jej odpowiednie urządzenie zapewni właściwe warunki do odpoczynku. Warto zadbać więc o to, by wystrój tego pomieszczenia pozytywnie wpływał na nasze samopoczucie i pozwalał w pełni oddać się relaksowi. Dobry sen z pewnością wspomogą odpowiednio dobrane kolory.

Kojące właściwości lawendy są znane i cenione od tysięcy lat. Charakterystycznego zapachu tej rośliny nie da się pomylić z żadnym innym. Także jej wyjątkowy kolor ma na nas zbawienny wpływ jasny odcień fioletu sprzyja wyciszeniu i działa uspokajająco. W sypialni pomalowanej na odcienie Koszyk lawendy i Szare wytchnienie z palety Jedynka Deco & Protect Zmywalna można poczuć się naprawdę błogo i przenieść się myślami na kwitnące pola we francuskiej Prowansji.

Bardzo dobrym wyborem do sypialni może okazać się także pastelowy odcień Miętowy aromat z palety Jedynki. Ta ciekawa barwa w zależności od pory dnia prezentuje się bowiem zupełnie inaczej. O poranku, kiedy domowe wnętrza zalewają promienie słońca, doskonale rozświetla ściany i daje domownikom zastrzyk energii na cały nadchodzący dzień. Gdy zaś w pomieszczeniu jest już ciemniej, miętowy kolor zdaje się być bardziej przygaszony i chłodny, co sprzyja odprężeniu. Kojarzące się z naturą ciemniejsze akcenty, takie jak pościel z motywem roślinnym czy też butelkowozielony fotel sprawią, że domownikom jeszcze łatwiej będzie się zrelaksować po ciężkim dniu.

Dla miłośników bardziej odważnych, kontrastowych połączeń, strzałem w dziesiątkę może okazać się zestawienie delikatnego odcienia Poranna rosa z wyrazistą Magią turkusu. Ten ożywczy duet kolorów z palety Jedynka Deco & Protect Zmywalna, utrzymany w letnim, nadmorskim klimacie, zagwarantuje domownikom poranny zastrzyk energii, który przyda się szczególnie w nadchodzące szare, jesienne poranki.

Więcej informacji nt. farb Jedynka Deco & Protect Zmywalna znajduje się na stronie www.farbyjedynka.pl.


Aktywacja: 24/10/19 15:44, odsłony: 161