Adres URL: http://www.publikuj.org/60012

Ptasie Mleczko o smaku Pina Colada Warszawa

Ptasie Mleczko o smaku Pina ColadaID artykułu: 60012 / 11225
URL: http://www.publikuj.org/60012

Lato to okres, kiedy mamy dużo energii, a także moment kiedy poszukujemy nowych egzotycznych smaków i źródeł orzeźwienia. Odpowiadając na te wakacyjne potrzeby, marka E.Wedel stworzyła limitowany smak pianek Ptasie Mleczko Pina Colada. Kultowy przysmak w tropikalnym wydaniu znajdziemy w sklepach od końca kwietnia.

Obecnie w stałym portfolio pianek Ptasie Mleczko znajduje się 7 podstawowych smaków. Oferta w sezonie letnim została wzbogacona o nowy wariant smak Pina Colada. Dobrze znany przysmak w sezonowym wydaniu docenią głównie wielbiciele egzotycznych kompozycji. To idealnie wyważone połączenie soczystego ananasa z kremowym kokosem, tworzy słodką, a jednocześnie orzeźwiającą propozycję. W najnowyszym wariancie smakowym nie brakuje również czekoladowego akcentu. Pianki Ptasie Mleczko o smaku Pina Colada oblane zostały oryginalną, wedlowską czekoladą białą.

Tropikalny klimat jest widoczny również na opakowaniach nowych pianek Ptasie Mleczko, które zdobią kolorowe tukany. Nowa szata graficzna została zaprojektowana przez młodą polską ilustratorkę - Adę Buchholc. Dzięki stałej współpracy marki E.Wedel z artystami każde opakowanie pianek cechuje się wyjątkowy designem. W zeszłym roku wszystkie warianty przeszły wyjątkową transformację uzyskując niepowtarzalne wzory, które przykuwają wzrok i bazują na ptasich motywach.

Wariant Pina Colada jest idealny na upalne dni. Pianki wyśmienicie smakują również po zmrożeniu. Nowa, sezonowa odsłona pianek Ptasie Mleczko z pewnością zachwyci miłośników niecodziennych smaków oraz doskonale umili letni odpoczynek.

Ptasie Mleczko Pina Colada jest dostępne w sprzedaży od końca kwietnia.Aktywacja: 19/05/20 17:20, odsłony: 61